Výsledky Svojsíkova závodu

Celkové výsledky Svojsíkova závodu naleznete zde (formát pdf).

12 komentářů k příspěvku “Výsledky Svojsíkova závodu”


 1. 1 nudla Čer 30th, 2009 at 14.33

  Bylo by dobré kdybyste uvolnili kompletní výsledky. Ne jen tento výcuc. Stačí mi jej zaslat na mejl, který jsem tady vložil, pěkný den.

 2. 2 Vaša Čer 30th, 2009 at 20.02

  Souhlas s Nudlou. Bylo by dobré, i kdyby u jednotlivých hlídek bylo uvedeno středisko/obec, odkud daná hlídka je.

 3. 3 Šaman Říj 29th, 2009 at 15.31

  Vážení, pokud nejste schopni za 4 měsíce zveřejnit zřetelné a kompletní výsledky závodu, tak je to důvod k zamyšlení nad prací krajské rady. O neaktualizovaných stránkách se namém odvahu zmínit.

 4. 4 Šaman Říj 29th, 2009 at 15.33

  Omlouvám se za chybu. Správně má být : se nemám odvahu zmínit

 5. 5 Slůně Říj 31st, 2009 at 8.01

  K ZS a výsledkům. Výsledky byly zveřejněny pro samotné hlídky, aby našly své umístění, neboť kvůli dešti a odjíždějícím hlídkám nebyl čas je vyhlásit přímo na závodě. Já osobně nepovažuji za vhodné uvádět na webu kompletní tabulku s uvedením středisek či okresů, za které hlídky soutěží. Jednoduše proto, aby nedocházelo k srovnávání, především tomu negativnímu. Jsem totiž rád, že se hlídek zúčastnilo takové množství, jaké se účastnilo, a to i přes nepřízeň počasí. Jsem rád, že závod dopadl tak, jak dopadl, a to i přes nepřízeň počasí. Pro mne je vítězem i ta poslední umistivši se hlídka už jen proto, že přijela na samotný závod.
  O výseldcích a průběhu SZ byla informována KRJ na svém zasedání a pokud měl někdo nějaký dotaz, pak jej položil a předpokládám, že mu byl zodpovězen. S výsledky byli seznámeni a mohli do nich nahlížet v průběhu závodu všichni činovníci – a opravdu nahlíželi.
  Tolik k požadavku Nudly – nebudou mu zaslány výsledky. A s názorem Váši prostě nesouhlasím. Proč – jsem uvedlvýše.
  Díky

 6. 6 Slůně Říj 31st, 2009 at 16.26

  Co se týče aktualizace webových stránek – vedli jsme několik diskusí na téma, co si vlastně slibujeme od krajského webu. Mají to být stránky pro veřejnost s aktuálními informacemi a o aktivitách kraje, okresů, či středisek, nebo má sloužit pro vnitřní potřebu kraje, pro činovníky ap.
  Co hlava, to názor. Pak je tu otázka nejzásadnější – kdo to bude dělat. Cobra začal a vyrobil současnou podobu stránek. Začali však padat připomínky, co ještě na web pověsit, co tam ještě dát, jakým stylem je vést… I dala se příležitost a vznikají stránky nové (www.nove.skautmsk.cz). Snad se je podaří tvůrcům rozběhnout. Nebo t můžeme zadat firmě jako zaázku – určitě budeme mít pěkné stránky, ale zaplatíme je všichni…
  Cose týče zamyšlení nad prací krajské rady – zamyslet se může samozřejmě každý. Pokud nám tedy nefunguje jen web a výsledky SZ jsou uvedeny pouze ve zkrácené formě… Hurá. Máme fungující Krajskou radu.

 7. 7 Šaman Lis 2nd, 2009 at 8.16

  Slůně píše:
  Já osobně nepovažuji za vhodné uvádět na webu kompletní tabulku s uvedením středisek či okresů, za které hlídky soutěží. Jednoduše proto, aby nedocházelo k srovnávání, především tomu negativnímu.

  Vážený bratře, sestro,
  ty osobně nepovažuješ uvádění kompletních výsledků závodu za vhodné. Řada lidí si ale myslí pravý opak. Ze zveřejněných výsledků je možno si učinit částečný obrázek o stavu hnutí. A o to mi jde.
  Šaman
  emeritní předseda ORJ ve F-M

 8. 8 Jezevec Lis 6th, 2009 at 17.15
  • Možná se mýlím, ale podle čeho mají hlídky poznat, kde mají slabiny (resp. vedoucí), když nemá oficiální výsledky?

  Představ si, že sice během závodu mohl (v rámci možností) nakukovat do výsledků, a snad si i něco poznamenat „na rukáv“, ale co když se spletl? A teď svěřence vylepšuje v tom, v čem byli nejlepší, a zanedbává to, kde propadli?

  • A proč by se neměly hlídky srovnávat (v jednotlivých disciplínách) s dalšími?
  • A proč by se nemělo vědět, kdo a z jakého střediska zvítězil? Něco se snad za tím skrývá? Rychlé Šípy byly na vítězství hrdi.
  • Trochu mi to připomíná silvestrovské zprávy:

  „Následuje několik výsledků ze sportu:
  4:2, 1:1, 7:6, 0:0 …“
  Podle článku 52 odst. c) pravidel SZ 2009 měli vedoucí přihlášených hlídek do 7 dnů obdržet „výsledky“ kola. Dosud jsem tomu rozumněl jako „kompletní výsledky“ (proto to množné číslo), ale je pravda, že autoři právnického dokumentu „Pravidla SZ 2009“ nepodali ke znění výklad, takže pořadatel to klidně může chápat tak, že když pošle přihlášeným jakékoliv DVA a více výsledků (nemusí být ani z pořádaného závodu), svoji povinnost splnil a nemá mu kdo co vyčítat…
  Problém je v tom, že pořadatel nechce informovat účastníky (má k tomu své důvody), ale chce pouze splnit slovo zákona. A to udělal.

 9. 9 Nudla Lis 6th, 2009 at 23.36

  Díky Slůně za informace, nyní výsledky už nepotřebuji. ;-) Každopádně jsme si jasně řekli, jak kolo proběhlo (porada s doprovody) → nepřízeň počasí, tak nevím proč jsou zde stále tajnosti. Nikdo nikoho napad nebude. A věř mi, kdyby někdo (nebo i já) chtěl, tak to udělá bezprostředně.
  K webu, otázka je zásadní, ale na tuto otázku mohla být již odpověď. Opět nabízím moje služby s pomocí vkládání, protože věřím, že vy zaměstnaní na to nemáte čas.
  Díky za diskusi, pěkný den, Nudla

 10. 10 Kuchtík Pro 19th, 2009 at 16.04

  A od té doby tu nikdo nic nenapsal… :-D

 11. 11 Nudla Pro 21st, 2009 at 14.32

  Kuchtík – se na kraji nic nového neděje.;)

 12. 12 Radim Úno 12th, 2010 at 16.41

  Tak ty stránky (www.nove.skautmsk.cz)ještě nejdou. A těch výsledků jsem se zatím nedohledal ani na webu Svojsikova závodu. No nevadí. Je ale blbé že tam nejsou. Co? Radim

Napište komentář
Slideshow


  Novinky emailem


  Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


  Statistika  TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank