Krajské kolo ZVaS 2008

Dne 14. června 2008 proběhlo v Albrechtických Krajské kolo Závodu vlčat a světlušek. Myslím, že organizátoři udělali obrovský kus práce, za který jim patří obrovský dík. I když to nezaznělo přímo na nástupu, dovoluji si jim touto cestou a formou moc poděkovat za závod, který neměl chybu a pokud ano, mistrně ji zamaskovali. Další velký dík patří všem hlídkám a doprovodům, neboť jsem nepředpokládal tak velkou účast a jsem rád, že byla. Zvláštní poděkování patří rosničce, protože to, co vykouzlila na obloze bylo fantastické.

Doufám, že si závod užívali všichni stejně jako já a musím potvrdit a prohlásit, že smekám pomyslný klobouk před dovednostmi a znalostmi těch nejmenších, protože připravené úkoly nepatřili mezi jednoduché. Jsem rád, že jsem na tento závod jel, že jsem si jej mohl projít, že jsem ho přežil a nakonec, že jsem nesoutěžil, protože bych obsadil to krásné poslední místo J.

Ještě jednou děkuji všem hlídkám, pořadatelům, organizátorům, rozhodčím, doprovodům a hostům. Jeden pozdrav do Kozlovic, kde kozli čepujou to pivo J. Jezevče díky.

Výsledky kategorie dívky a chlapci.

Fotografie ze závodu jsou tady.

Slůně

1 komentář k příspěvku “Krajské kolo ZVaS 2008”


 1. 1 Vaša Čer 19th, 2008 at 22.10

  Zdravím,
  pořadatelům patří jistě velký dík za skvělou práci. Přestože jsem na závodě bohužel nebyl, věřím, že bylo vše perfektně zvládnuto, ostatně jako vždy, když je v Albrechtičkách závod: perfektní zázemí, profesionální rozhodčí, super lezecká stěna pro děcka, jídla až nad hlavu, excelentně zvládnuté počasí (v Albrechtičkách někdy prší?). Prostě výborné. Jen jedna drobná poznámka k výsledkovým listinám – mohlo by být uvedeno odkud jednotlivé hlídky jsou (město), nyní je tam pouze název družiny/hlídky.
  Zdraví Vaša

Napište komentář
Slideshow


  Novinky emailem


  Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


  Statistika  TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank