KURZ VODÁCKÉHO MINIMA „Kapka“ 2012 (2.ročník)

Komu je určen?

 1. Skautským činovníkům suchozemských oddílů, kteří se chystají pořádat vodácké akce.
 2. Vodním skautům jako vodácký doplněk čekatelské zkoušky.

K čemu opravňuje? Absolvence kurzu zakončená úspěšně složenou zkouškou je Ústředím Junáka doporučena jako vhodná kvalifikace pro pořádání vodáckých akcí s dětmi a mládeží. Úspěšný absolvent obdrží dekret „Osvědčení o způsobilosti k vedení vodácké činnosti skautského oddílu“ (zatím neplatí mimo Junáka, ale usilovně se pracuje na tom, aby platila).

Jaké jsou podmínky přijetí do kurzu?

 1. Čekatelská zkouška (dokládá se kopií dekretu).
 2. Dovednost plavat (dokládá se čestným prohlášením).
 3. Vyplněná přihláška, zaslaná do 19.2. 2012 na adresu michal.pasztor@centrum.cz
 4. Zaplacení zálohy 300,– Kč na účet 161251767/0300, var.symb.: 120rokměsícden narození, např. 120920716, a to do 29.2. 2012. Celková cena kurzu bude 600,– Kč, pokud se naplní minimální kapacita 12 osob (jen v takovém případě totiž dostaneme dotaci z ÚRJ).

0 komentářů k příspěvku “KURZ VODÁCKÉHO MINIMA „Kapka“ 2012 (2.ročník)”


 1. Zatím žádný komentář

Napište komentář
Slideshow


  Novinky emailem


  Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


  Statistika  TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank