Schůzka se zakladateli mohyly na Ivančeně

V úterý 27. 11. 2012 se v Jistebníku uskutečnilo jednání zástupců kraje se zakladateli mohyly na Ivančeně z 30. oddílu Ostrava. Předmětem jednání bylo zejména vyjasnění a vysvětlení umístění dvou nových desek na pylon a stélu zakladateli mohyly. Byla projednána otázka další komunikace a spolupráce s tím, že bylo dohodnuto uzavření memoranda mezi krajem a zakladateli. Tento dokument by měl zejména vyjasnit vzájemné pozice a deklarovat to, že památníky jsou v konečné podobě a nebude do nich již nijak zasahováno. Přítomní členové 30. oddílu Ostrava byli informováni o aktuálním technickém stavu mohyly, nutnosti rekonstrukce a plánech krajské rady.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

0 komentářů k příspěvku “Schůzka se zakladateli mohyly na Ivančeně”


  1. Zatím žádný komentář

Napište komentář
Slideshow


    Novinky emailem


    Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


    Statistika    TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank