Jednání krajské rady 16. 2. 2016

 • Novou předsedkyní ORJ Ostrava – město byla na okresním sněmu dne 18. 1. 2016 zvolena ses. Hana Miklošová.
 • KRJ projednala a schválila vyhlášku č. 1/2016 o elektronickém hlasování KRJ. Nově zakotvuje možnost hlasování členů nepřítomných na jednaní KRJ, a to prostředky komunikace na dálku.
 • Br. Dobrozemský a Hyvnar informovali o aktuálním vývoji projektu rekonstrukce skautské mohyly Ivančena a projektu „2016 – Rok Ivančeny“, který vyvrcholí v termínu 6. – 9. 10. 2016. Kromě 20. Česko – polsko – slovenského OS Trojsetkání v Malenovicích bude v sobotu 8. 10. slavnostně „otevřena“ rekonstruovaná mohyla Ivančena, dále proběhne konference o historii, odboji, skautingu a Ivančeně, představení publikace a dokumentárního filmu o Ivančeně, a vernisáž výstavy o historii a současnosti Ivančeny.
 • KRJ projednala a schválila vyhlášku č. 2/2016 k dotacím Moravskoslezského kraje a v návaznosti na ni i rozpočet KRJ na rok 2016.
 • KRJ svolala krajský sněm v termínu 28. 1. 2017, přičemž místo konání bude určeno na příštím jednání KRJ. Zároveň KRJ stanovila kvótu pro volbu delegátů krajského sněmu středisky. Delegát bude reprezentovat každých započatých 100 členů dle registrace 2016.
 • KRJ schválila návrhy na skautská vyznamenání – Medaile sv. Jiří a Medaile Moravskoslezských skautů zasloužilým činovníkům z oddílů a středisek v Moravskoslez­ském kraji.
 • KRJ byla informována o záležitostech projednávaných Náčelnictvem Junáka.
 • KRJ vzala na vědomí, že velitelem krajského kola Závodu vlčat a světlušek je br. Dalibor Zeman – Dalis a stanovila postupový klíč pro hlídky ze základních kol do krajského kola na standardní, tj. 3.

Příští jednání KRJ se uskuteční v úterý 17. 5. 2016 v 17.00 hod. v sídle kraje (Syllabova 1269/16, Ostrava – Vítkovice).

0 komentářů k příspěvku “Jednání krajské rady 16. 2. 2016”


 1. Zatím žádný komentář

Napište komentář
Slideshow


  Novinky emailem


  Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


  Statistika  TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank