Dotace Moravskoslezského kraje

logo_mskZastupitelstvo Moravskoslezského kraje schválilo dne 25. 2. 2015 žádost Junáka, Moravskoslezského kraje o dotaci z dotačního programu Podpora aktivit v oblasti kultury na rok 2016. Dotaci ve výši 90 000 Kč získal junácký kraj na projekt „Fenomén Ivančena“, jehož součástí je výroba výstavních panelů k historii a současnosti Ivančeny, a uspořádání putovní výstavy, výroba publikace k Ivančeně a uspořádání konference na podzim 2016 s tématy historie Ivančeny, odboje, skautingu. To vše v rámci projektu „2016 – Rok Ivančeny“, neboť v roce 2016 si připomínáme 70 let od založení mohyly na Ivančeně.

0 komentářů k příspěvku “Dotace Moravskoslezského kraje”


  1. Zatím žádný komentář

Napište komentář
Slideshow


    Novinky emailem


    Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


    Statistika    TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank