Moravskoslezský kraj finančně podpořil krajské kolo Svojsíkova závodu

Letošní ročník krajského kola Svojsíkova závodu podpořil dotací z programu „Podpora volnočasových aktivit a informačních center pro mládež na krajské úrovni v roce 2019“ Moravskoslezský kraj. Z dotačího titulu Významné akce ve volném čase pro děti a mládež obdržela krajská rada finanční podporu ve výši 32 000 Kč.

Krajské kolo skautského postupového závodu pro členy ve věku 11 – 15 let se letos uskutečnilo v termínu 8. – 9. 6. 2019 ve Zlatých Horách. Pořadatelé z okresu Bruntál připravili závod se symbolickým rámcem Do země zlatokopů. Vítězi krajského kola se stali kluci ze Staříče a dívky ze Studénky. Tyto dvě hlídky tak postupují do celostátního kola Svojsíkova závodu, které se uskuteční v Chrasti u Chrudimi v termínu 19. – 22. 9. 2019.

MSK

0 komentářů k příspěvku “Moravskoslezský kraj finančně podpořil krajské kolo Svojsíkova závodu”


  1. Zatím žádný komentář

Slideshow


    Novinky emailem


    Přihlašte se k odběru novinek zadáním jména a emailové adresy.


    Statistika    TOPlist


(c) Junák - svaz skautů a skautek ČR, Moravskoslezský kraj 2008 | web by Cobra | RSS příspěvků a RSS komentářů

PageRank Seznam S-Rank