Zdravotní kurz

Zveme Vás na zdravotní kurz, který se bude konat v termínech 17. – 19. 4. a 29. – 31. 5. 2009 na skautské základně v Českém Těšíně. Začátek je stále v pátek v 18:00 a ukončení v neděli v 16:00.

Absolvování zdravotního kurzu je nezbytnou podmínkou pro složení Vůdcovské zkoušky (VZ). Dále připomínáme, že platnost zdravotních dekretů je 4 roky. Pokud končí platnost Vašeho dekretu, můžete si ho na kurzu obnovit.

Přihlášky zasílejte do konce března na e-mail: jslehofer@gmail.com. Cena kurzu je 550,– Kč a zahrnuje kurzovné, ubytování, stravování, pronájem bazénu a materiály.

Kurz je dotován MŠMT a Městem Český Těšín.

2 komentářů k příspěvku “Zdravotní kurz”

1. 1 Zeo Bře 13th, 2009 at 18.36

„že platnost zdravotních dekretů je 4 roky.“ A já jsem si vždycky myslel že je to platnost zdravotnického kurzu nikoliv samotných dekretů…

2. 2 Cobra Bře 14th, 2009 at 18.30

Ahoj, kurz nemá platnost, konkrétně se jedná o platnost kvalifikace a ta je 4 roky. Pro její obnovení je nutný 8-hodinový doškolovací zdravotnický kurz nebo nový zdravotní kurz jako tento nabízený.